loading

Szkło jest ponadczasowym materiałem konstrukcyjnym, który od zawsze znajdował zastosowanie w śmiałych projektach architektów i dekoratorów wnętrz. Wykonane ze szkła barierki to ekskluzywne i eleganckie rozwiązanie, które sprawia, że każda przestrzeń nabiera bardziej luksusowego, a zarazem nowoczesnego charakteru. Dlatego też decyduje się na nie coraz więcej osób – tak w domach prywatnych, jak i przestrzeniach publicznych. Barierki ze szkła łączą w sobie klasyczną elegancję, funkcjonalność oraz trwałość. Wykonane z odpowiednio dobranych surowców, takich jak szkło hartowane są odporne na uszkodzenia mechaniczne i uderzenia.

BARIERKI ZE SZŁA – DO WNĘTRZ I NIE TYLKO

W naszej ofercie znajdą Państwo stylowe barierki szklane, które z powodzeniem sprawdzą się w każdym wnętrzu i nie tylko. Jesteśmy ekspertami w branży szklanej z długoletnim doświadczeniem. Priorytetem zawsze jest dla nas zadowolenie Klienta i dostarczenie mu najlepszych produktów. Z tego powodu nasze barierki szklane:

• powstają wyłącznie z najlepszego szkła hartowanego – odpornego na uszkodzenia mechaniczne i wpływ zróżnicowanych warunków pogodowych,
• łączą solidną konstrukcję z estetyką i funkcjonalnością – są w pełni przeźroczyste, gładkie i przybierają kształt zgodny z oczekiwania Klienta,
• wykonywane są także na specjalne życzenie Klienta – na przykład zdobione wzorami czy docinane na odpowiednie kształty.

Odpowiadając na zróżnicowane potrzeby Naszych Klientów oferujemy niestandardowe barierki ze szkła, które wykonujemy w oparciu o Państwa autorskie projekty. To pozwala nam na bezkompromisową realizację Państwa wizji – tak w zakresie barierek ze szkła do zastosowań wewnętrznych, jak i zewnętrznych.

BARIERKI SZKLANE NA ZAMÓWIENIE

Bez względu na to, jakiego typu barierki szklane są Państwu potrzebne – zachęcamy do kontaktu z nami. W ramach współpracy można oczekiwać: • fachowej obsługi – począwszy od doradztwa i wsparcia projektowego, aż po sprawną i bezpieczną dostawę zamówionych produktów,
• sprawnej realizacji zlecenia – nawet w przypadku dużych zamówień,
• dostępu do najlepszego gatunkowo szkła, obrobionego z pomocą zaawansowanych technologicznie maszyn,
• atrakcyjnych warunków cenowych – pozostawiających konkurencję w tyle.

BARIERKI ZE SZKŁA – WARSZAWA I OKOLICE

Siedzibą naszej firmy jest Warszawa – odwiedzając nas, uzyskają Państwo bliższe informacje o ofercie. Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego i mailowego – nasi doradcy z przyjemnością odpowiedzą na pytania również tą drogą. Barierki ze szkła realizujemy na terenie Warszawy i okolicznych miejscowości. Podejmujemy się również realizacji na terenie innych miast. Osoby zainteresowane barierkami szklanymi na zamówienie zachęcamy do kontaktu w celu potwierdzenia możliwości zamówienia barierek wraz z usługą montażu.

Kontakt z nami
Masz pytania?