loading
Firma Vetro

funkcjonuje na rynku od 2002. Jesteśmy firmą rodzinną dlatego priorytetem jest dla Nas najwyższa jakość usług przy jak najbardziej optymalnych kosztach.

Założycielem firmy jest Stanisław Żurawski mający ponad dwudziestoletnie doświadczenie na runku szklarskim, które zaowocowało tym że jest jedną z bardziej rozpoznawalnych postaci w branży.

Szkłem zaczął zajmować się po powrocie do kraju w 1994r. wprowadzając na Polski rynek rozwiązania prawie nie spotykane u Nas w tamtym okresie, co zaowocowało tym że do tej pory jest autorytetem w swojej dziedzinie, a rozwiązanie które wypracował funkcjonują do dnia dzisiejszego. Założenie firmy VETRO było podyktowane chęcią dalszego rozwoju oraz przekazaniem dalej swoich umiejętności.

Współpracujemy z wiodącymi na rynku firmami z Niemiec oraz Włoch, co sprawia że jesteśmy zawsze na bieżąco z nowymi rozwiązaniami wprowadzonymi do Naszej branży a oferowane przez nasz towary są zawsze zgodne z najwyższymi standardami.

Oferujemy Państwu doradztwo w rozwiązaniach technicznych i estetycznych, przy wyborze okuć oraz odpowiedniego rodzaju czy grubości szkła.
Wieloletnia praktyka gwarantuje fachowość oraz najwyższą jakość wykonywanych usług. 

Profesjonalizm i rzetelność
Kreatywność i terminowość
Brak ukrytych
kosztów
Wysoka jakość wykonywanych usług
Kontakt z nami
Masz pytania?