Szkło jako materiał budowlany i dekoracyjny wykorzystywane jest dzisiaj na wiele sposobów – wychodząc, także dosłownie, poza ramy okien czy luster. Stylowa szklana witryna, barierki, drzwi czy też podłoga, schody bądź kabina prysznicowa dodadzą uroku każdemu pomieszczeniu, sprawiając, ze będzie się ono prezentować doskonale w każdej sytuacji.

 

Z uwagi na łatwość obróbki, szkło często dodatkowo się zdobi – tworząc na nim stylowe wzory, które zmieniają jego strukturę i dodają elementom wystroju wnętrz indywidualnego charakteru. Firma Vetro z łatwością wykonuje wszelkiego rodzaju nadruki na szkle, zapewniając możliwość realizacji nawet najbardziej odważnych pomysłów swoich Klientów.

 

Realizowane przez nas nadruki na szkle:
• powstają przy wykorzystaniu zaawansowanych technologicznie maszyn, co gwarantuje precyzję wykonania każdego wzoru oraz najwyższy poziom estetyki,
• są kreatywne i designerskie – nikt nie zaoferuje Państwu tak wielu różnorodnych fasonów jak my,
• mogą zostać wykonane w oparciu o indywidualną koncepcję i specyfikację technologiczną,
• wykonywane są sprawnie i terminowo – nasz park maszynowy pozwala na bardzo szybką obróbkę nawet dużych partii szkła.

 

Wszystkich, którzy są zainteresowani profesjonalnymi nadrukami na szkle odsyłamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Oczekujemy na Państwa w siedzibie Vetro, którą jest Warszawa, a jednocześnie proponujemy kontakt telefoniczny oraz mailowo – tą drogą również udzielamy wszystkich informacji o ofercie.

 

Zachęcamy do współpracy!