Lustra łazienkowe i nie tylko łazienkowe od lat stanowią niezbędny element wyposażenia wnętrza. Projektanci wnętrz wykorzystują właściwości luster do optycznego powiększania małych pomieszczeń i ożywiania monotonnych wnętrz. Lustra wieszane nad komodami oraz wielkopowierzchniowe lustra wypełniające całe wnęki ścienne odbijając światło i obrazy nadają każdemu pomieszczeniu niepowtarzalny charakter.

 

Naszym Klientom oferujemy wysokiej jakości lustra łazienkowe i inne na wymiar. Wykonujemy lustra w różnym kształcie i rozmiarze oraz z dowolnie wykończonymi krawędziami. Zależnie od oczekiwań klienta w gotowym lustrze możemy wywiercić otwory montażowe o dowolnej średnicy lub zastosować klejone systemy montażowe do zawierzania luster na hakach i gwoździach. Oferujemy również lustra gładkie do bezpośredniego klejenia na ścianie, np. lustra łazienkowe do montażu z płytkami ściennymi.

 

W naszej ofercie m.in.:

 

– lustra łazienkowe, 
– lustra drzwiowe do montażu na drzwiach przesuwnych i otwieranych, 
– lustra ścienne do montażu w dowolnym pomieszczeniu,
– lustra wielkopowierzchniowe,
– lustra o niestandardowych kształtach i rozmiarach na potrzeby lokali usługowych i gastronomicznych.

 

Ofertę luster łazienkowych na wymiar oraz usługi szklarskie kierujemy do klientów indywidualnych i biznesowych z miast z naszego regionu: Warszawa, Piaseczno, Marki, Nowy Dwór Mazowiecki, Legionowo i okolic.  Po wcześniejszym ustaleniu istnieje możliwość przetransportowania gotowego lustra pod wskazany adres. Usługi transportowe realizujemy na terenie miast: Warszawa, Piaseczno i Marki.