W VETRO specjalizujemy się w produkcji wysokiej jakości elementów szklanych – w naszej ofercie znajdują się między innymi wykonywane na wymiar kabiny prysznicowe szklane w atrakcyjnych cenach.

 

Wykonujemy kabiny prysznicowe na zamówienie, indywidualnie dobrane do wymagań klientów. Wieloletnie doświadczenie w branży i skupienie na detalach powodują, że nasze kabiny są zawsze idealnie dopasowane, wytrzymałe i stanowią niezwykłą ozdobę każdej łazienki. Dzięki wykonaniu ich na wymiar jesteśmy w stanie każdorazowo osiągnąć efekt zgodny z wizją klienta.

 

W nasze ofercie znajdują się każdego rodzaju kabiny na wymiar:

  • narożne
  • prostokątne
  • wolnostojące
  • przylegające do ściany
  • i inne zgodnie z życzeniami klientów

 

W produkcji kabin wykorzystujemy tylko szkło hartowane, które jest wyjątkowo trwałe i jednocześnie wyjątkowo estetyczne i łatwe w utrzymaniu czystości . Stosujemy specjalne okucia, które wyróżniają się wyjątkową trwałością i estetyką. Nasze kabiny prysznicowe na zamówienie to wszechstronne konstrukcje, dlatego można łatwo dopasować je do każdej łazienki niezależnie od jej aranżacji.

 

Nasze kabiny prysznicowe dostarczamy klientom z miasta Warszawa oraz okolicznych miejscowości. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług szklarskich!