loading

Lustra łazienkowe i nielustra łazienkowe tylko łazienkowe od lat stanowią niezbędny element wyposażenia wnętrza. Projektanci wnętrz wykorzystują właściwości luster do optycznego powiększania małych pomieszczeń i ożywiania monotonnych wnętrz. Lustra wieszane nad komodami oraz wielkopowierzchniowe lustra wypełniające całe wnęki ścienne odbijając światło i obrazy nadają każdemu pomieszczeniu niepowtarzalny charakter. Szczególnym przykładem luster są lustra łazienkowe. Lustra łazienkowe obok walorów estetycznych muszą spełniać normy jakościowe, w przeciwnym razie wysokie temperatury i wysoka wilgotność powietrza charakterystyczne dla łazienki szybko doprowadzą do degradacji powłoki lustrzanej odbierając jej połysk i właściwości.

LUSTRA ŁAZIENKOWE NA WYMIAR: WYRÓB WYSOKIEJ JAKOŚCI


Jako marka od lat działająca w branży szklarskiej o szkle i lustrach wiemy wszystko. Na co dzień korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań, jednocześnie stale wzbogacając ofertę o Vetro o nowe technologie. To pozwala nam jeszcze lepiej odpowiadać na zmieniające się oczekiwania rynku wyposażenia wnętrz.

Naszym Klientom oferujemy wysokiej jakości lustra łazienkowe i inne na wymiar. Wykonujemy lustra w różnym kształcie i rozmiarze oraz z dowolnie wykończonymi krawędziami. Zależnie od oczekiwań klienta w gotowym lustrze możemy wywiercić otwory montażowe o dowolnej średnicy lub zastosować klejone systemy montażowe do zawierzania luster na hakach i gwoździach. Oferujemy również lustra gładkie do bezpośredniego klejenia na ścianie, np. lustra łazienkowe do montażu z płytkami ściennymi. Oferujemy również lustra w ramach. Pracujemy z minimalistycznymi ramami nowoczesnymi, jak również masywnymi ramami dekoracyjnymi.

LUSTRA ŁAZIENKOWE: FUNKCJONALNA I ESTETYCZNA PRZESTRZEŃ


Lustro jest ważnym elementem wyposażenia łazienki. Umożliwia realizację zabiegów kosmetycznych i pielęgnacyjnych, jednocześnie wpływając na estetykę pomieszczenia. Odpowiedni dobór lustra powiększa optycznie przestrzeń, tworzy klimat.

Starając się jak najlepiej odpowiadać na potrzeby i oczekiwania Klientów oferujemy szeroki wybór luster łazienkowych. Wykonujemy lustra łazienkowe na wymiar, do produkcji których wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości materiały. To przekłada się na jakość i trwałość luster, które przez długi czas zachowują pierwotne właściwości i nienaganną prezencję.

W naszej ofercie m.in.:

– lustra łazienkowe,
– lustra drzwiowe do montażu na drzwiach przesuwnych i otwieranych,
– lustra ścienne do montażu w dowolnym pomieszczeniu,
– lustra wielkopowierzchniowe,
– lustra o niestandardowych kształtach i rozmiarach na potrzeby lokali usługowych i gastronomicznych.

LUSTRA ŁAZIENKOWE NA WYMIAR – WARSZAWA I OKOLICA


Ofertę luster łazienkowych na wymiar oraz usługi szklarskie kierujemy do klientów indywidualnych i biznesowych z miast z naszego regionu: Warszawa, Piaseczno, Marki, Nowy Dwór Mazowiecki, Legionowo i okolic.  Po wcześniejszym ustaleniu istnieje możliwość przetransportowania gotowego lustra pod wskazany adres. Usługi transportowe realizujemy na terenie miast: Warszawa, Piaseczno i Marki.

Naszą specjalnością są lustra łazienkowe na wymiar. Wykonujemy lustra w różnych rozmiarach i kształtach, co pozwala na bezkompromisową realizację nawet najbardziej wymagających projektów. To projekty realizowane na potrzeby obiektów mieszkalnych i komercyjnych oraz przestrzeni sanitarnych w biurach, lokalach usługowych i innych. W razie pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu. Specjaliści Vetro z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w doprecyzowaniu Państwa potrzeb względem luster łazienkowych.

Lustro stanowi nieodłączny element wyposażenia każdej łazienki. Niestety panująca w łazience podwyższona wilgotność powietrza nie sprzyja powłoce lustrzanej, na której pod wpływem wilgoci mogą wykwitać nieestetyczne ciemne plamy. Żeby tego uniknąć do łazienki należy wybierać wyłącznie lustra łazienkowe charakteryzujące się zwiększoną odpornością na wilgoć. Takie lustra pozostają funkcjonalne i ładne przez bardzo długi czas użytkowania, a możliwość ich wykonania na zamówienie pozwala na realizację nawet najbardziej oryginalnej wizji aranżacji przestrzeni.  

Lustra do łazienki na zamówienie

  Każdy dobry warsztat szklarski oferuje swoim klientom lustra łazienkowe, zdecydowana większość z nich ma w swojej ofercie lustra do łazienki na zamówienie. Lustra do łazienki na zamówienie są dostępne w pełnej gamie kształtów i rozmiarów, co pozwala na ich bezkompromisowe przygotowanie zgodnie z projektem, niezależnie od tego czy mają to być lustra prostokątne, kwadratowe, owalne, okrągłe czy trójkątne. Ogranicza nas w tym aspekcie wyłącznie wyobraźnia oraz wyposażenie danego warsztatu. Jeśli jednak trafimy do w pełni wyposażonego warsztatu szklarskiego kształt zamawianego lustra łazienkowego nie będzie miał najmniejszego znaczenia – szklarz bez problemu przytnie dla nas lustro na dowolny wymiar.  

Sposoby wykończenia krawędzi

  W przestrzeniach łazienkowych oraz rzadziej sięgamy po ramy do luster, dlatego tak ważne jest odpowiednie wykończenie krawędzi lustra. To ono stanowi ramę dla naszego lustra, a jednocześnie zabezpiecza powłokę lustrzaną na krawędziach przed odpryskiwaniem. Odpowiednio wykończone lustro do łazienki nie tylko świetnie się prezentuje, ale jest również bezpieczne w dotyku – wykończona krawędź nie jest ostra, w związku z czym nie ma obaw o zacięcie się np. podczas montażu lustra na ścianie. Jakie są sposoby na wykończenie krawędzi lustra?   Warsztaty oferujące lustra do łazienki na zamówienie najczęściej stosują jedno z dwóch możliwych form wykończenia – szlif lub faza – często pozostawiając wybór klientowi. Szlif to najbardziej klasyczna metoda wykończenia krawędzi lustra. Szlif maszynowy stosuje się w przypadku luster wieszanych bez ram, a także luster mocowanych w dylatacjach pomiędzy płytkami. Metoda polega na wygładzeniu ostrej krawędzi lustra w miejscu jego cięcia poprzez zebranie ostatniego milimetra szkła. Faza to także metoda wykończenia bazująca na szlifowaniu, jednak w tym przypadku stosuje się szlif o dużej szerokości – od 0,3 cm do 3,5 cm. Faza pozwala uzyskać na krawędziach formę ramy z samego lustra.  

Lustra łazienkowe – czy rozmiar ma znaczenie?

  Lustro pozwala optycznie powiększyć przestrzeń – im jest ono większe, tym większa jest iluzja optyczna. Nie oznacza to jednak, że duże lustra są zarezerwowane wyłącznie do niewielkich łazienek. W dużych łazienkach komponują się równie dobrze, w szczególności zawieszone na dłuższej ścianie pomieszczenia, dzięki czemu nawet bardzo wąska i długa łazienka sprawia wrażenie szerszej i bardziej proporcjonalnej.