loading

W VETRO specjalizujemy się w produkcji wysokiej jakości elementów szklanych – w naszej ofercie znajdują się między innymi wykonywane na wymiar kabiny prysznicowe szklane w atrakcyjnych cenach. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.

PRODUCENT SZKLANYCH KABIN PRYSZNICOWYCH VETRO

Działając na rynku jako producent szklanych kabin prysznicowych projektujemy i wykonujemy kabiny prysznicowe na zamówienie, indywidualnie dobrane do wymagań klientów. Wieloletnie doświadczenie w branży i skupienie na detalach powodują, że nasze kabiny są zawsze idealnie dopasowane, wytrzymałe i stanowią niezwykłą ozdobę każdej łazienki. Dzięki wykonaniu ich na wymiar jesteśmy w stanie każdorazowo osiągnąć efekt zgodny z wizją klienta. Dodatkową zaletą produkcji kabin szklanych na zamówienie jest możliwość dostosowania projektu kabiny do układu pomieszczenia, co pozwala na efektywne wykorzystanie przestrzeni w łazience niezależnie od jej kształtu i metrażu.

Producent szklanych kabin prysznicowych VETRO to znany i ceniony dostawca rozwiązań niestandardowych, które każdorazowo dostosowujemy do wizji Klienta oraz możliwości oferowanych przez daną przestrzeń. W naszej ofercie znajdują się każdego rodzaju kabiny na wymiar:

  • narożne
  • prostokątne
  • wolnostojące
  • przylegające do ściany
  • i inne zgodnie z życzeniami klientów

WYSOKA JAKOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

W produkcji kabin wykorzystujemy tylko szkło hartowane, które jest wyjątkowo trwałe i jednocześnie wyjątkowo estetyczne i łatwe w utrzymaniu czystości. Podstawową zaletą szkła hartowanego, a zarazem czynnikiem decydującym o jego wyborze do zastosowań sanitarnych jest bezpieczeństwo. Szkło hartowane nazywane szkłem bezpiecznym w przypadku rozbicia rozsypuje się na tępe okruchy.

Jako producent kabin prysznicowych z wieloletnim doświadczeniem w branży w swojej pracy stosujemy specjalne okucia, które wyróżniają się wyjątkową trwałością i estetyką. Nasze kabiny prysznicowe na zamówienie to wszechstronne konstrukcje, dlatego można łatwo dopasować je do każdej łazienki niezależnie od jej aranżacji.

Nasze kabiny prysznicowe dostarczamy klientom z miasta Warszawa oraz okolicznych miejscowości. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług szklarskich!

Kontakt z nami
Masz pytania?