Szukając nowoczesnego, trwałego i oryginalnego rozwiązania, jak chodzi o podłogę – tak wewnątrz budynku, jak i na balkonach czy tarasach widokowych, warto rozważyć podłogi szklane. Na tę konstrukcję decyduje się dzisiaj coraz więcej Polaków.

Co sprawia, że podłogi szklane cieszą się tak dużym zainteresowaniem? Są trzy zasadnicze powody: design, trwałość oraz przezierność. Nie może ich zabraknąć w żadnym nowoczesnym domu mieszkalnym czy biurowcu.

Jeśli zależy Państwu na tym, by podłogi szklane łączyły świetny wygląd z bezpieczeństwem oraz funkcjonalnością, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Vetro zawsze zapewnia:

• konstrukcje oparte o najlepszej klasy szkło hartowane – niezawodne w każdej sytuacji, odporne na stłuczenia oraz duże obciążenie,
• możliwość pokrycia podłogi powłoką antypoślizgową i innymi – w zależności od miejsca zastosowania,
• profesjonalne doradztwo techniczne przy wyborze podłóg – podpowiemy, jaka konstrukcja będzie najlepsza do Państwa domu czy budynku,
• sprawną realizację prac montażowych – przez doświadczoną ekipę, troszczącą się o każdy szczegół,
• przystępne finansowe warunki współpracy.

Wszystkich zainteresowanych naszymi szklanymi podłogami zachęcamy do kontaktu. Nasi doradcy z chęcią odpowiedzą na każde pytanie, bez względu na to, czy odwiedzicie Państwo naszą siedzibę zlokalizowaną w mieście Warszawa czy zadzwonicie lub napiszecie maila. Z nami, w Państwa budynku powstanie szklana podłoga na miarę Waszych oczekiwań. Zachęcamy do współpracy – satysfakcja gwarantowana!