Coraz więcej osób, myśląc o aranżacji domu czy też wnętrz użytku publicznego decyduje się na wykorzystanie szkła. Szczególnie wartościowym elementem dekoracyjnym są panele szklane. Można je zamontować np. w łazience, kuchni, a także na korytarzu, w sypialni, salonie, czy sali konferencyjnej – zawsze uzyskując ciekawy efekt estetyczny: nowoczesną i ekskluzywną przestrzeń, która cieszy oko nawet najbardziej wymagających.

 

Jeżeli potrzebne są Państwu panele szklane, które łączą w sobie ciekawy, oryginalny design z najwyższą jakością wykonania oraz trwałością – oferta Vetro jest najlepszym możliwym wyborem. W branży szklanej działamy od ponad dwudziestu lat, stale oferując naszym Klientom najwyższą jakość obsługi oraz dostęp do produktów, które nie zawiodą przez lata.

 

Oferowane przez Vetro panele szklane to:
• konstrukcje wykonane w oparciu o najwyższej klasy szkło hartowane: wytrzymałe, o wysokim stopniu transparentności, pięknie prezentujące się w każdej zabudowie,
• bogaty wybór wzorów, kolorów oraz rozmiarów – zarówno standardowych, jak i tworzonych na indywidualne zamówienie,
• najlepsza cena na rynku – bez trudu znajdziesz u nas panele w dobrej cenie, które wyróżniają się bezkompromisową jakością.

 

Nasza oferta jest dedykowana przede wszystkim Klientom z miasta Warszawa, jednak obsługujemy zainteresowanych nowoczesnym szkłem w całej Polsce. Żeby uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji o ofercie, wystarczy skontaktować się z nami. Zachęcamy do współpracy.