Szkło hartowane jest materiałem, który wykorzystać można na wiele sposobów zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Jeśli interesują Państwa wyszukane i stabilne konstrukcje ze szkła hartowanego, które wyróżnia kreatywny design, bezkompromisowa jakość i pełne dopasowanie do potrzeb Klienta – zapraszamy do skorzystania z oferty Vetro. W naszej ofercie znaleźć można nawet najbardziej nietuzinkowe konstrukcje, które odmienią przestrzeń, dodając jej nowoczesności oraz eleganckiego stylu.

 

Dlaczego warto postawić na konstrukcje ze szkła hartowanego od Vetro?

 

• W branży szklanej działamy od ponad 20 lat – stale podnosząc swoje kwalifikacje i poszerzając park maszynowy o nowoczesne urządzenia.
• Oferujemy najlepsze szkło hartowane na rynku – odporne na mechaniczne uszkodzenia, działanie promieni słonecznych i innych niekorzystnych warunków atmosferycznych.
• Nasze doświadczenie przekłada się na najwyższą jakość i bezpieczeństwo każdej tworzonej konstrukcji.
• Pracujemy zawsze zgodnie z najwyżej wyśrubowanymi normami jakości i stawiamy na terminową realizację każdego powierzonego nam zlecenia.
• Ważna jest dla nas kreatywność – przygotowujemy konstrukcje szklane, które przekraczają granice wyobraźni i wpisują się w potrzeby estetyczne Klienta.
• Troszczymy się o balans między jakością a ceną produktów – zawsze dbając o optymalizację oferty i dopasowanie jej do budżetu Klienta.

 

Siedzibą Vetro jest Warszawa, jednak realizujemy prace na terenie całego kraju. Chcąc poznać szczegóły naszej oferty, wystarczy skontaktować się z nami: bezpośrednio w siedzibie, bądź też mailowo czy telefonicznie.

 

Wszystkich poszukujących niezawodnych konstrukcji szklanych zapraszamy do współpracy z nami!