Oferujemy estetyczne i trwałe witryny szklane o wszechstronnym zastosowaniu. Witryny szklane na zamówienie to konstrukcje wykonane z przezroczystego i jednocześnie wytrzymałego szkła hartowanego, dlatego doskonale nadają się do prezentacji przedmiotów. Dzięki precyzji wykonania same w sobie wyglądają niezwykle estetycznie w każdym wnętrzu niezależnie od stylu jego aranżacji. Witryny szklane na zamówienie doskonale sprawdzą się zarówno w minimalistycznym wnętrzu nowoczesnym, jak i przestrzeni nawiązującej do klasycyzmu.

Witryny szklane na zamówienie 

Witryny szklane znajdują szerokie zastosowanie między innymi w sklepach, punktach usługowych, także w restauracjach, hotelach, siedzibach firm, domach i w wielu innych miejscach. Dzięki nim można efektownie wyeksponować produkty, nagrody i wyróżnienia, bibeloty czy zastawę stołową. Przezroczyste szkło jednocześnie nie przeszkadza w prezentacji przedmiotów, a przy tym także dobrze je zabezpiecza. Witryny szklane na zamówienie chronią cenne przedmioty przed nadmiernym osiadaniem kurzu, a także dotykiem osób niepożądanych. W zależności od potrzeb oraz przeznaczenia witryny, witryny na zamówienie możemy wyposażyć w zamek uniemożliwiający dostęp do eksponowanych wewnątrz przedmiotów bez klucza.

Projektowanie i wykonywanie witryn szklanych na zamówienie to jedna z naszych specjalności. Od lat tworzymy autorskie kreacje, które projektujemy w oparciu o wskazówki Naszych Klientów. Zabudowy szklane w naszym wykonaniu to tylko najwyższej jakości konstrukcje. Wykonujemy je na zamówienie w określonych wymiarach, dzięki czemu doskonale komponują się w danym wnętrzu. Obok witryn projektowanych i konstruowanych na zamówienie w naszej ofercie posiadamy standardowe projekty chętnie wybierane przez naszych klientów.

Zapraszamy do zakupienia witryn szklanych VETRO (Warszawa, ul. Deotymy 43a, lok. 22) – z pewnością będą Państwo zadowoleni!