kontakt telefoniczny: 508 064 048  / 505 022 398

Witryny Szklane

Oferujemy estetyczne i trwałe witryny szklane o wszechstronnym zastosowaniu. To konstrukcje wykonane z przezroczystego i jednocześnie wytrzymałego szkła hartowanego, dlatego doskonale nadają się do prezentacji przedmiotów. Dzięki precyzji wykonania same w sobie wyglądają niezwykle estetycznie w każdym wnętrzu niezależnie od stylu jego aranżacji.

Witryny szklane znajdują szerokie zastosowanie między innymi w sklepach, punktach usługowych, także w restauracjach, hotelach, siedzibach firm, domach i w wielu innych miejscach. Dzięki nim można efektownie wyeksponować produkty, nagrody i wyróżnienia, bibeloty czy zastawę stołową. Przezroczyste szkło jednocześnie nie przeszkadza w prezentacji przedmiotów, a przy tym także dobrze je zabezpiecza.

Zabudowy szklane w naszym wykonaniu to tylko najwyższej jakości konstrukcje. Wykonujemy je na zamówienie w określonych wymiarach, a także w naszej ofercie posiadamy standardowe projekty chętnie wybierane przez naszych klientów.

Zapraszamy do zakupienia witryn szklanych VETRO (Warszawa, ul. Deotymy 43a, lok. 22) – z pewnością będą Państwo zadowoleni!

witryny szklane, witryny szklane warszawa