kontakt telefoniczny: 508 064 048  / 505 022 398

Lustra łazienkowe

Lustra łazienkowe i nie tylko łazienkowe od lat stanowią niezbędny element wyposażenia wnętrza. Projektanci wnętrz wykorzystują właściwości luster do optycznego powiększania małych pomieszczeń i ożywiania monotonnych wnętrz. Lustra wieszane nad komodami oraz wielkopowierzchniowe lustra wypełniające całe wnęki ścienne odbijając światło i obrazy nadają każdemu pomieszczeniu niepowtarzalny charakter.

Naszym Klientom oferujemy wysokiej jakości lustra łazienkowe i inne na wymiar. Wykonujemy lustra w różnym kształcie i rozmiarze oraz z dowolnie wykończonymi krawędziami. Zależnie od oczekiwań klienta w gotowym lustrze możemy wywiercić otwory montażowe o dowolnej średnicy lub zastosować klejone systemy montażowe do zawierzania luster na hakach i gwoździach. Oferujemy również lustra gładkie do bezpośredniego klejenia na ścianie, np. lustra łazienkowe do montażu z płytkami ściennymi.

W naszej ofercie m.in.:

- lustra łazienkowe,
- lustra drzwiowe do montażu na drzwiach przesuwnych i otwieranych,
- lustra ścienne do montażu w dowolnym pomieszczeniu,
- lustra wielkopowierzchniowe,
- lustra o niestandardowych kształtach i rozmiarach na potrzeby lokali usługowych i gastronomicznych.

Ofertę luster łazienkowych na wymiar kierujemy do klientów indywidualnych i biznesowych z miast z naszego regionu: Warszawa, Piaseczno, Marki, Nowy Dwór Mazowiecki, Legionowo i okolic.  Po wcześniejszym ustaleniu istnieje możliwość przetransportowania gotowego lustra pod wskazany adres. Usługi transportowe realizujemy na terenie miast: Warszawa, Piaseczno i Marki.

lustra łazienkowe, lustra łazienkowe warszawa