kontakt telefoniczny: 508 064 048  / 505 022 398

Blaty szklane

Szklane blaty to niezwykle elegancki, a zarazem funkcjonalny element wyposażenia nowoczesnego wnętrza. Podkreśla jego niepowtarzalny charakter, a odpowiednio doświetlony lub podświetlony stanowi oryginalną ozdobę. Idealnie sprawdza się różnych pomieszczeniach mieszkalnych – kuchniach, sypialniach, salonach, jadalniach, a nawet łazienkach – oraz lokalach usługowych, a  także biurach i gabinetach.

Naszym Klientom oferujemy wysokiej jakości blaty szklane na wymiar. Jesteśmy w stanie wykonać blat z dowolnego szkła, w dowolnym kształcie i rozmiarze oraz z dowolnie wykończonymi krawędziami. Zależnie od potrzeb klienta w gotowym blacie możemy wywiercić otwory montażowe o dowolnej średnicy. Nie wiercimy otworów, które mogłyby wpłynąć na osłabienie struktury szkła i prowadzić do spękania blatu.

W naszej ofercie:

- szklane blaty kuchenne,
- szklane blaty biurkowe,
- szklane blaty stołowe do stołów jadalnych i stolików kawowych,
- szklane blaty do toaletek i szafek nocnych,
- półki szklane.

Klientom, którym zależy na efektownym, a zarazem bardzo trwałym i odpornym na uszkodzenia mechaniczne blacie roboczym – do kuchni, jadalni lub biura – szczególnie polecamy blat ze szkła hartowanego i mrożonego.

Ofertę blatów szklanych na wymiar kierujemy do mieszkańców miast z naszego regionu: Warszawa, Piaseczno, Marki, Nowy Dwór Mazowiecki, Legionowo i okolic.  Po wcześniejszym ustaleniu istnieje możliwość przetransportowania gotowego blatu pod wskazany adres. Usługi transportowe realizujemy na terenie miast: Warszawa, Piaseczno i Marki.

Blaty szklane, Blaty szklane warszawa